یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پایسنا/هرمزگان سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد هرمزگان گفت: روی کاغذ با شرایط و اختلاف امتیاز فعلی، صعود به لیگ یک کار سختی است اما هیچ چیز نشد ندارد و با خواست کادرفنی و بازیکنان به طور حتم تمامی تلاش خود را خواهیم کرد.

مهدی کریمیان در گفت و گو با ایسنا، افزود: از اعتماد مجموعه مدیریت و هیئت مدیره شرکت فولاد هرمزگان تشکر می کنم و امیدوارم بتوانم در ادامه فصل جواب اعتمادشان را بدهم.

وی با بیان اینکه با یک برنامه ریزی و هدفگذاری ۱۸ ماهه به بندرعباس آمده ام و امیدوارم برنامه ها را به گونه ای پیش ببریم که زودتر از آنچه که فکرش را می کنیم به سر منزل مقصود برسیم، اظهار کرد: با توجه به وضعیت جدولی و اختلاف با تیم‌های صدرجدولی، در نیم فصل نیاز به تقویت بازیکنان و هماهنگی با بازیکنان فعلی یک ضرورت است.

کریمیان با اشاره به اینکه از زحمات کادرفنی و بازیکنان در نیم فصل نخست تقدیر و تشکر می کنم، عنوان کرد: با تلاش و کوشش و تمرینات شبانه روزی به طور حتم هرچه داریم برای موفقیت فولاد هرمزگان به کار خواهیم بست و تا هفته پایانی در کورس صعود به لیگ دسته اول خواهیم بود.

وی ادامه داد: روی کاغذ با شرایط و اختلاف امتیاز کار سختی است صعود به لیگ یک اما هیچ چیز نشد ندارد و با خواست کادرفنی و بازیکنان به طور حتم تمامی تلاش خود را خواهیم کرد.

سرمربی جدید تیم فوتبال فولاد هرمزگان با بیان اینکه برای فصل آینده به طور حتم با یک برنامه و افق بلندی وارد میدان خواهیم شد، خاطرنشان کرد: نگاه مدیران فولاد هرمزگان بردن فوتبال هرمزگان به قله اصلی است و حق هرمزگان داشتن یک تیم لیگ برتری است و امیدوارم برنامه ها را به سمتی پیش ببریم که علاوه بر دلگرمی مدیران فولاد هرمزگان سبب رشد و ارتقا فوتبال هرمزگان هم باشیم.

وی با اشاره به اینکه فولاد هرمزگان به واقع معنای حمایت از ورزش حرفه ای و کارگری را یک می کشد، تصریح کرد: نیاز به کمک تمامی مسئولان و هواداران ورزش استان هرمزگان برای موفقیت هستیم و دست هرکسی که نیت و هدفش موفقیت و کمک به تیم فوتبال فولاد هرمزگان است را می فشارم.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال فولاد هرمزگان در نخستین دیدار نیم فصل دوم از گروه اول مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ۹ بهمن ماه در همدان مهمان تیم پاس همدان است.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.