یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پایسنا/آذربایجان شرقی به علت بارش برف، روز دوشنبه ۱۹ دیماه برخی مدارس استان آذربایجان شرقی تعطیل یا غیر حضوری شد.

اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام کرد: با توجه به بارش برف، برودت هوا، لغزندگی سطح معابر و نامناسب بودن وضعیت تردد در منطقه #هریس و خواجه، ترکمنچای و چاراویماق مدارس مقطع پیش دبستانی فردا دوشنبه ۱۹ دی ماه تعطیل خواهد بود.

در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیر دولتی و استثنائی شهری و روستایی در شیفت صبح و بعد از ظهر این مناطق هم فعالیت آموزشی به شکل غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

در منطقه هشترود در مقطع پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی در شیفت صبح و بعد از ظهر تعطیل خواهد بود.

در منطقه نظرکهریزی، مدارس در مقطع پیش دبستانی تعطیل و در مقطع ابتدایی مدارس شهری و روستایی در شیفت صبح و بعد از ظهر فعالیت آموزشی به شکل غیرحضوری و از طریق شبکه آموزشی «شاد» انجام خواهد شد.

در منطقه هوراند و کندوان، مدارس این منطقه در مقطع پیش دبستانی تعطیل و در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیردولتی و استثنائی شهری و روستایی در شیفت صبح فعالیت آموزشی با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

در منطقه مراغه، مدارس در مقطع پیش دبستانی تعطیل و  مدارس روستایی تمام مقاطع تحصیلی غیرحضوری و در مقطع ابتدایی مدارس دولتی، غیردولتی و استثنائی شهری در شیفت صبح و بعد از ظهر غیرحضوری و از طریق شاد پیگیری می شود.

در نواحی پنجگانه تبریز و منطقه خسروشاه، مدارس مقطع پیش دبستانی تعطیل و فعالیت آموزشی تمامی مقاطع تحصیلی مدارس دولتی، غیر دولتی و استثنائی شهری و روستایی در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.

در مناطق مهربان و سراب و کاغذکنان ، مدارس پیش دبستانی تعطیل و در کلیه مقاطع تحصیلی ابتدایی، استثنایی و متوسطه اول و دوم شهری و روستایی دولتی و غیر دولتی در شیفت صبح روند آموزش غیرحضوری و از طریق شبکه شاد پیگیری می شود.

بر این اساس امتحانات داخلی مدارس طبق اعلام بعدی هر مدرسه برگزار خواهد شد و امتحانات نهایی دی ماه پایه دوازدهم رشته های نظری و امتحانات هماهنگ استانی مدارس بزرگسالان، داوطلبان آزاد و مدارس از راه دور  به صورت حضوری در زمان موعد برگزار می شود.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.