یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ ساعت ×
صفحه اصلی » گروه » قم
پ
پایسنا/قم شهید حمیدرضا اصفهانیان در وصیت‌نامه اش نوشت:خدایا این بنده کوچک و ضعیف را کمکم کن راهی را که انتخاب کرده‌ام را بروم.

 بیست و چهارم آبان ماه بود که حمیدرضا اصفهانیان در شهر خون و قیام به دنیا آمد و در محیطی معنوی و اسلامی رشد یافت.

دوران ابتدایی و راهنمایی را با موفقیت در مدرسه امیرکبیر پشت سر گذاشت و سپس وارد دبیرستان امام صادق (ع) شد و به تحصیل در رشته ریاضی و فیزیک پرداخت.

دوم دبیرستان بود که برای اولین راهی جبهه‌های جنوب شد. شهید اصفهانیان در رسته مخابرات لشکر ۱۷ علی بن ابیطالب علیه السلام  عهده‌دار مسئولیت شد؛ اما پس از چند ماه برای تکمیل تحصیلاتش به قم برگشت.

شهید حمیدرضا اصفهانیان مجدد در اول اردیبهشت ۱۳۶۳ برحسب وظیفه و احتیاج به نیرو در جبهه ها راهی جبهه‌ها شد و سرانجام در هشتم فروردین ۱۳۶۴ در منطقه عملیاتی بدر شهید شد و در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) قم آرام گرفت.

در وصیت نامه شهید حمیدرضا اصفهانیان آمده است:

«الله اشتری من المؤمنین انفسهم و اموالهم بان لهم الجنه یقاتلون فی سبیل الله فیقتلون فی التوریه و النجیل و القرآن و من اولی بعهده من الله فاستبشروا ببیعکم و ذلک هو الفوز العظیم»

انسان با لحظه‌ای که پا بر عرصه وجود گذاشت خود را برای بر دوش کشیدن مسئولیتی عظیم آماده کرده مسئولیت انسان روز عبودیت مسئولیت عظیمی بود چرا که او به ربوبیت الله گواهی داده بود و چه مسئولیت خطیری داشت.

خدایا کمکم کن تا با پشت خمیده از بار گناهان مسئولیتم را بر دوش کشم و به آن‌جا که مقرر کرده‌ای برسم؛ خدایا این بنده کوچک و ضعیف را کمکم کن راهی را که انتخاب کرده‌ام را بروم.

خدایا بارالها با گناه و با امیدی بسویت می‌آیم و به بخشش تو امید دارم.

انتهای پیام 

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.