یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پایسنا/خراسان رضوی رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی با توجه به اینکه ۲ ماه تا پایان سال ۱۴۰۱ زمان داریم، قابل قبول نیست.

ایمان فرهمندی در جلسه کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک اظهار کرد: بودجه سال ۱۴۰۱ شهرداری مشهد ۱۱۲ تبصره دارد که از مجموع این تبصره‌ها، بیش از ۲۰ تبصره مرتبط با حوزه حمل و نقل و ترافیک است و شهرداری طبق تکلیف باید تبصره‌ها را اجرا کند و گزارش آن را به شورا ارائه دهد.

وی افزود: در بررسی‌هایی که انجام شد، بخش قابل توجهی از تباصر اجرا نشده یا اقدامات انجام شده ناکافی بوده است. در مجموع هدف ما تعامل و مانع‌زدایی برای اجرای هرچه بهتر تباصر و بودجه و در نهایت خدمت به مردم است. ما در تلاش هستیم به مدیریت شهری در اداره شهر کمک کنیم.

به گزارش روابط عمومی شورای شهر مشهد، فرهمندی بیان کرد: پیشرفت فیزیکی پروژه‌های عمرانی حدود ۴۰ درصد است که به هیچ وجه قابل قبول نیست. در این موقع از سال پیشرفت پروژه‌ها باید ۹۰ درصد باشد و لازم است این روند تسریع شود.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد گفت: یکی از عواملی که باعث کند شدن اجرای پروژه‌ها می‌شود، دیر باز شدن اعتبارات است. اگر اعتبارات در فروردین ماه باز شوند به تبع پروژه‌های عمرانی نیز به موقع آغاز می‌شوند و بخش بیشتری از آن‌ها تا پایان سال به اتمام می‌رسند.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.