دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پ


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی در این رابطه به ایجاد ۱۵ نقطه دیده بانی توسط حزب الله مشرف به شهرک های مهاجر پذیر شمال (فلسطین اشغالی) اشاره کرد.

به گزارش این تلویزیون عبری زبان، حزب الله ۱۵ نقطه دیده‌بانی را در نقاطی مشرف به شهرک‌های مهاجر پذیر اسرائیل درنزدیکی مرزهای شمال (فلسطین اشغالی) با لبنان ایجاد کرده است.

به گفته خبرنگار این شبکه این نقاط دیده‌بانی شبیه به نقطه دیده بانی است که گروه‌های فلسطینی در شمال نوار غزه و مشرف به شهرک مهاجر پذیر ناتیف هعسرا ایجاد کرده اند.

در بخش دیگری از گزارش تاکید شده است، انتشار خبر احداث نقطه دیده بانی توسط گروه‌های فلسطینی در غزه منجر به خشم مسئولین اسرائیلی شده و باعث شد این مکان توسط ارتش اسرائیل مورد هدف قرار گیرد اما گروه‌های فلسطینی آن را بعد از مدت کوتاهی بازسازی کردند.

گزارش در توصیف برخی از نقاط دیده بانی حزب الله آورده است:  دکل مخابراتی دقیقا مشرف به پست ارتش اسرائیل ایجاد شده است .

در تصویر دیگری آورده است، حزب الله نقطه دیده بانی خود را تنها در فاصله ۵ متری فنس های مرزی ایجاد کرده است.

در یکی دیگر از تصاویر هم ادعا شده است که نقطه دیده بانی حزب الله مشرف به یکی از شهرک های مهاجر پذیر صهیونیست در شمال فلسطین اشغالی قرار دارد.

شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی تاکید کرد، این نقاط دیده بانی به مایه نگرانی مهاجران صهیونیست تبدیل شده‌اند  و آنها بارها از کنترل و رصد شدن شکایت کرده و حتی اعلام کردند حریم خصوصی آنها هم از بین رفته است.

انتهای پیام/منبع

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.