جمعه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۲ ساعت ×
پ
پ


خبرورزشی – دیروز جشن تولدی برای کریم انصاری فرد برگزار شد که طبق یک عادت غلط همیشگی، مراسم زدن کیک به صورت بازیکن موردنظر انجام شد اما این بار حادثه ای عجیب رخ داد!

داخل این کیک دو طبقه، یک شی سخت وجود داشته که به صورت و چشم کریم انصاری‌فرد در این مراسم برخورد کرد و کار به زدن بخیه و حضور این بازیکن در بیمارستان کشیده شد.

این تصاویر که ملاحظه می‌کنید مربوط به جشن تولد انصاری‌فرد در سال ۱۳۹۶ است؛ کاملا پیداست که بازیکنان ایرانی به موازات فیلم‌های منتشر شده در فضای مجازی که خیلی‌ها را در حال زدن کیک به سروصورت صاحب تولد می‌بینند از این حرکت استقبال می‌کنند!

 حالا حتما باید حادثه‌ای رخ می‌داد تا بعضی‌ها متوجه شوند یک جشن تولد ساده را می‌توان جور دیگری برگزار و حداقل کاری کرد تا بازیکن تیم ملی، یک شب قبل از مسابقه به بیمارستان نرود. بازیکن ملی اگر به خاطر چنین مسئله ساده‌ای راهی بیمارستان شود، یعنی ایرادی بزرگ متوجه خود ماست…

تصاویری که نشان می دهد بازیکن تیم ملی در جشن تولد چند سال قبل خودش هم شانس آورد راهی بیمارستان نشد!

انصاری‌فرد به گفته افراد حاضر در اردوی تیم ملی، واقعا شانس آورد که اتفاق بدتری برایش رخ نداد…

توضیح فدراسیون فوتبال درباره این ماجرا هم مشخصا از سر ناچاری است و شاید در هیچ کجای دنیا، فدراسیون‌های فوتبال چنین بیانیه‌ای را منتشر نکرده‌اند: «این آسیب دیدگی که در محدوده نزدیک به چشم رخ داده موجب نگرانی اعضای تیم ملی شده و انصاری فرد مورد معاینه پزشکان قرار گرفت. بر اساس معاینات و مداوای صورت گرفته که دیشب انجام شد خطری برای انصاری فرد وجود ندارد و طبق اعلام کادر سرپرستی و پزشکی وضعیت مهاجم تیم ملی هم اکنون مطلوب بوده و این آسیب دیدگی، نگران کننده نیست.»منبع

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.