دوشنبه, ۱ مرداد , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پخبرورزشی –

محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس در خصوص رفتار آجورلو مدیرعامل استقلال در نشست هم اندیشی این باشگاه، اعتراض دارد. رویانیان می گوید با اینکه آجورلو رو دوست دارد اما تعجب می کند او چرا چنین حرکتی انجام داده است. مصاحبه رویانیان را در ادامه می خوانید:

*کری خوانی اصولی دارد و به نظرم ایشان ناخواسته یک حرکت زشت انجام داد البته بعد از این اتفاق ایشان معذرت خواهی کرد. حیف شد که آدمی با این سابقه این اتفاق برایش در کارنامه ثبت شد. امیدوارم که دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

*درباره اینکه مدیرعامل استقلال در مصاحبه ای اعلام کرده این تیم در زمین بازی می‌کند و سه امتیاز را می‌گیرد، باید بگویم این حرف هم اشتباه است. پرسپولیس در این سال ها شایسته قهرمانی بوده است. نایب قهرمانی در آسیا هم با پارتی بازی بوده است.

*یک تیم یک سال می تواند شانسی قهرمان شود نه اینکه پنج سال پشت سر هم به این عنوان دست پیدا کند. کسی نمی تواند منکر بازی بی نظر پرسپولیس در این سال ها شود. می توانیم منکر عملکرد بی نظیر طارمی در پرسپولیس و هم اکنون در اروپا شوید یا امیری بهترین بازیکن پرسپولیس در این چند سال در حد تیم ملی بوده است. سیدجلال به عنوان کاپیتان پرسپولیس کم کم به یک اسطوره در این باشگاه تبدیل شده است. شما نمی توانید منکر تیمی که پروفسور برای هواداران پرسپولیس ساخته شوید.

*این حرف ها روزی علیه خود آجورلو تمام خواهد شد. این را هم بنویسید که به شخصه خیلی ایشان را دوست دارم و اکنون هم در استقلال زحمات زیادی می کشد. تیم پاس را به اوج رساند و به همین دلیل حرف هایی برای گفتن دارد اما این را هم بگویم که درویش به عنوان مدیرعامل پرسپولیس از جوانی عاشق این تیم بوده و او بهتر از هر کس دیگری همه را می شناسد.منبع

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.