یکشنبه, ۳ تیر , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پایسنا/کرمان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کرمان گفت: به لطف الهی در دهه مقاومت در استان کرمان هیچ گونه ناامنی وجود نداشت و با همکاری مردم و دستگاه ها به زائران به بهترین نحو خدمت رسانی شد.

علی بیگ زاده پیش از ظهر امروز ۱۹ دی ماه در آئین تودیع و معارفه رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان اظهار کرد: در دهه مقاومت صدها هزار زائر وارد کرمان شدند و حدود ۱۵۰ هزار نفر آنها اسکان داده شد.

به گفته او، پیام این مراسم به جهان این بود که ملت بزرگ ایران دوستدار شهدای خود هستند و بدانید اگر مدافعین حرم رشادت نکرده بودند، امروز در مرزهای کشور با داعش می جنگیدیم و مدافعین حرم دین زیادی به گردن همه دارند.

طبق اعلام معاون مدیریت توسعه و منابع انسانی استاندار کرمان، به لطف الهی در دهه مقاومت در استان کرمان هیچ گونه ناامنی وجود نداشت و با همکاری مردم و دستگاه ها به زائران به بهترین نحو خدمت رسانی شد.

وی در ادامه گفت: سازمان مدیریت و برنامه ریزی وظیفه چند سازمان در استان ها را انجام می دهد. لذا فقط در حوزه بودجه و برنامه ریزی کار نمی کند.

او ادامه داد: در دوران مسئولیت دکتر رودری، استان کرمان به عنوان پایلوت اقتصاد مقاومتی بود و در کشور در این زمینه الگو بود و نرخ رشد اقتصادی استان در این دوره قابل ملاحظه بود.

بیگ زاده با برشمردن اقدامات ارزشمند رئیس سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: دکتر رودری در سطح ملی مشغول به کار خواهند شد.

بیگ زاده در پایان گفت: رودری در این دوران مدیر پروری کرده است و کارهای او از دیدگاه خداوند پنهان نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، حسین مهرابی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان نیز در این مراسم گفت: استاندار کرمان به دلیل سفر به تهران نتوانستند در این جلسه حضور یابند.

او افزود: دکتر رودری بسیار صبور بودند و با دقت مسائل را بررسی و نظرات متناظر را جمع بندی می کرد.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان، از تلاش های دکتر رودری در حوزه توازن و تعادل بخشی سخن گفت و افزود: سازمان برنامه و بودجه سازمان سیاسی نیست و دکتر محمدرضا وحیدی نیز فرد باتجربه ای است.

به گزارش ایسنا، در این جلسه اعلام شد: مراسم تکریم و معارفه دیگری با حضور مسئولان کشوری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.