یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پ

گزارش دیدار حسین حق وردی در روز ۲۵ دی ماه با مردم شریف شهریار و اصناف مختلف جهت بررسی و پیگیری مشکلات اقشار مردم

برنامه ملاقات مردمی جهت رفع مشکلات و رسیدگی به درخواست های شهروندان گرامی، طبق روال هر هفته، از ابتدای صبح در دفتر خانه ملت شهریار برگزار شد.
در این دیدار به درخواستهای مراجعان که مشکلات خود را در زمینه و موضوعات گوناگون مطرح کرده بودند رسیدگی شد و نماینده مردم ضمن بررسی این مشکلات راهکارهایی را ارائه کردند و موارد پس از بررسی جهت رسیدگی و اقدام لازم به مراجع ذیربط ارجاع گردید.
در ادامه، نماینده مردم در جلساتی جداگانه با اصناف مختلف از جمله خیاطان شهرستان شهریار به بررسی و‌ گفت و گو در خصوص مشکلات این اصناف پرداختند.
در انتهای حضور در دفتر خانه ملت نماینده مردم در جلسه ای با حضور اعضای محترم شورا و دهیار کردزار به بررسی مشکلات این منطقه پرداختند.
در انتهای این روز کاری حق وردی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با حضور در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران در جلسه ای با محوریت بررسی مشکلات آب شهرستان های شهریار، ملارد و قدس که ریاست محترم آبفای استان هم در این جلسه شرکت کردند. به دلیل اهمیت موضوع مسایل مطرح شده در قالب خبر مستقل اطلاع رسانی خواهد شد.
لازم به توضیح است ملاقات مردمی نماینده با مردم شریف شهریار هر هفته با هماهنگی قبلی روزهای شنبه در دفتر خانه ملت شهریار برگزار می شود.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.