یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پ

عضو شورای فنی بوکس با حمایت از انتخاب حسین نهرودی به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان گفت: او در این بازه زمانی حساس فداکاری کرد تا حواشی کاهش یابد.

امید رشید در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تصمیمات گرفته شده در شورای فنی فدراسیون بوکس که با حواشی همراه شد، توضیح داد: همه نتایج اعلام شده حاصل خرد جمعی بود که دوستان گرفتند. ضمن اینکه چه خوب بود آقای استکی هم در جلسه حاضر می‌شدند،‌ چرا که دوستان از زحمات ایشان تقدیر و تشکر کردند. خودشان هم می‌توانستند دفاع کنند.

او درباره انتخاب نهرودی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی نیز گفت: به دوستان دیگر هم پیشنهاد شد که سرمربی تیم ملی شوند اما دوستان متفق القول آقای نهرودی را صلاح دانستند. با اتفاقاتی که افتاد و کشمکش‌هایی که بخاطر پناهندگی رئیس فدراسیون رخ داد، دوستان می‌خواستند حواشی را سریع‌تر جمع کنند. آقای نهرودی هم چند دوره المپیک بوده و تیم ما با ایشان نایب قهرمان آسیا شده است.

عضو شورای فنی بوکس تصریح کرد: همه به او رای دادند. حتی مربیانی که با آقای استکی کار کرده بودند نیز به نفع حسین نهرودی رای دادند. در حقیقت ایشان به عنوان مدیر در کنار تیم خواهد بود و کار اصلی و فنی تیم ملی همچنان در دست مربیان جوان خواهد بود.

او در پاسخ به این سوال که آیا این انتخاب پسرفت محسوب نمی‌شود؟ اظهار کرد: قرار بر این بود مربی انتخاب شود که هم مورد تایید وزارت ورزش، هم مورد تایید کمیته ملی المپیک و هم فدراسیون باشد. بهترین فرد از نظر اعضا ایشان بودند.

رشید تاکید کرد: همه می‌دانیم که اگر انتخاب ما هر کس دیگری جز نهرودی بود، باز هم این انتقادها رخ می‌داد. به آقای ملایی، احدی و خود من نیز پیشنهاد شد ولی ما قبول نکردیم. آقای نهرودی فداکاری کرد تا این صحبت‌های اخیر کمتر شود. کار آقای نهرودی مدیریت و مسائل فنی دست جوانان خواهد بود.

او همچنین در پاسخ به این سوال که آیا بحث آوردن مربی خارجی جدی است؟ تصریح کرد: این موضوع ۱۰۰ درصد جدی بود. حتما باید این اتفاق رخ دهد تا اختلاف نظرها کم شود. هرکس دیگر را می‌گذاشتیم این حاشیه‌ها ایجاد می‌شد و شاید هم بیشتر. شاید دو گانگی هم پیش می‌آمد. آقای نهرودی مورد تایید همه بود.

رشید درباره جلسه و برنامه آینده شورای فنی نیز گفت: امروز و فردا انتخابی‌های تیم ملی برگزار می‌شوند. در اولین فرصت که لیست برترین‌های این مسابقات مشخص شود به زودی برای بررسی برنامه‌های آقای نهرودی جلسه تشکیل می‌شود.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.