یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پ

شهریار نیوز:

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان شرقی، تراب محمدی روز شنبه در جلسه شورای مسکن افزود: وظیفه تمام مدیران در دستگاه های مختلف این است، راهی را که رئیس جمهور شهید شروع کرده، با قوت ادامه دهند و تا آخرین لحظه به خصوص در حوزه نهضت ملی مسکن کارها را پیش ببرند.

 

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی به جبران عقب ماندگی ها تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه در حوزه نهضت ملی مسکن آذربایجان شرقی عقب ماندگی وجود دارد، باید این وضعیت جبران و به ویژه مسکن قشر محروم تامین شود.

 

محمدی، کنترل نرخ اجاره بها را ضروری دانست و گفت: در خصوص کنترل اجاره بها باید تدابیری اندیشیده شود تا نرخ آن مدیریت شود و به صورت لجام گسیخته افزایش پیدا نکند.

 

وی تاکید کرد: اتحادیه املاک، شهرداری ها و ادارات کل صمت و تعزیرات حکومتی با برگزاری جلسات مشترک در خصوص نرخ اجاره بها کار کارشناسی جدی انجام دهند.

 

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی ادامه داد: مستاجران جزو اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و به هر نحوی نتوانسته اند صاحب مسکن شوند، باید مورد حمایت قرار گیرند.

 

محمدی با تسلیت شهادت دکتر سید ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت افزود: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، خلائی در مدیریت کلان کشور به وجود نخواهد آمد.

 

سرپرست استانداری آذربایجان شرقی تاکید کرد: کشور مستحکم است و در سایه تدابیر رهبر انقلاب و همچنین وحدت و انسجام مردم مشکلی در اداره کشور پیش نمی آید.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی نیز گفت: در نهضت ملی مسکن برنامه ها در استان در حال انجام است.

جبارعلی ذاکری گفت: با وجود حادثه ناگواری که روی داده، مسولیت ما سنگین تر شده است و باید با تلاش مدیران، قول رییس جمهور شهید و استاندار شهید به مردم عملی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد: در یک ماه آینده حرکت هایی در راستای تحویل زمین برای جوانی جمعیت و همچنین مسکن روستایی انجام و عملیاتی خواهد شد.

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.