یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پایسنا/آذربایجان غربی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی از انجام ۲۳.۵ کیلومتر عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محورهای اصلی این شهرستان خبر داد.

پیمان آرامون ۲۶ دی ماه در حاشیه همراهی مقام عالی استان در سفر به شهرستان نقده گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۳.۵ کیلومتر عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محورهای اصلی این شهرستان شامل ۱۰ کیلومتر در محور نقده – اشنویه ، ۱۲ کیلومتر در محور نقده – پیرانشهر و ۱.۵ کیلومتر در محور نقده – محمدیار جمعا با اعتبار بالغ بر ۲۹ میلیارد تومان انجام شده است.

وی افزود: در همین مدت ۶.۲ کیلومتر راه روستایی روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان شامل راه روستای وزنه به طول ۵.۵ کیلومتر و راه روستای سارا علیا به طول ۰.۷ کیلومتر آسفالت شده و عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محور روستایی نقده – حسنلو به طول ۵ کیلومتر و محور روستایی حاجی باغلو به طول ۰.۶ کیلومتر و همچنین لکه گیری و روکش آسفالت ترمیمی در محور فرعی نقده – حیدر آباد به طول ۳.۵ کیلومتر صورت گرفته است.

 آرامون به احداث دو باب راهدارخانه در حوزه استحفاظی شهرستان نقده هم اشاره نمود و اظهار کرد: راهدارخانه دوآب در محور نقده – پیرانشهر و راهدارخانه حیدر آباد در محور نقده – ارومیه با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد در حال احداث است.

این مقام مسئول همچنین به حذف و اصلاح نقطه حادثه خیز گردنه دوآب اشاره کرد و افزود: این مکان با اقدامات زودبازده آشکار سازی گردیده و اتمام حذف کامل آن با ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی نیازمند تخصیص اعتبار است.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.