یکشنبه, ۲۷ خرداد , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پایسنا/اردبیل با اشاره به واگذاری حق بهره برداری ۵۵ زمین صنعتی به زنان در اردبیل گفت: حجم سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی استان ۲۰ درصد افزایش یافته است.

روح الله برادران حیدری ۲۴ دی در گفت و گو با خبرنگاران با ارائه برنامه‌های حمایتی مختلف از بانوان کارآفرین به دنبال استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های زنان در ساختار اقتصادی و اجتماعی هستیم، افزود: کاهش قیمت حق بهره‌برداری زمین تا ۱۰ درصد برای زنان سرپرست خانوار، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی، حمایت از حضور در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی و برگزاری تورهای تخصصی، از مهمترین برنامه‌های حمایتی این شرکت از حضور بانوان کارآفرین در شهرک‌های صنعتی است.

  سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اشاره به اینکه ۲۰ واحد صنعتی با مدیریت بانوان کارآفرین در استان اردبیل فعال است، گفت: ۵۵ قرارداد حق بهره‌برداری زمین منعقد شده با سرمایه‌گذاران در شهرک‌های صنعتی استان مربوط به بانوان کارآفرین است که از این بین، ۲۰ واحد تولیدی موفق به اخذ پروانه بهره‌برداری از دستگاه‌های مربوطه شده است.

سرپرست شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل همچنین از افزایش ۲۰ درصدی حجم سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرک‌های صنعتی استان خبر داد و گفت: شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل تلاش کرده با برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های عمرانی متنوع، زیرساخت‌های لازم را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی فراهم کند.

وی ادامه داد: این حجم از واگذاری‌ها در حدود چهار درصد از کل واگذاری‌ها در شهرک‌های صنعتی استان را شامل می‌شود که نشان از حضور فعال بانوان توانمند در عرصه کار و تولید دارد.

برادران حیدری ادامه داد: البته در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، واحدهای تولیدی وجود دارد که اشتغال آنان بر پایه بانوان است واین زنان با کار و تلاش درعرصه تولید، در اقتصاد خانواده خود سهیم هستند.

وی افزود: بر اساس ارزیابی‌های انجام شده از سوی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، شرکت شهرک‌های صنعتی اردبیل در سال گذشته در اکثر شاخص‌های ابلاغی جزو استان‌های موفق و برتر بوده است.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.