چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲ ساعت ×
پ
پایسنا/سمنان به گفته سرپرست مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر اهدای اعضای یک بیمار مرگ مغزی دامغانی که خود سال‌ها پیش یک عضو دریافت کرده بود، اینک به یک بیمار در انتظار پیوند، جان دوباره بخشید.

دکتر احسان حسین زاده ۲۰دی‌ماه بااعلام این خبر اظهار کرد:اعضای پیکر زنده یاد جانبخش محمد تقی عباسیان به بیماران نیازمند پیوند، جان دوباره بخشید.

این جراح مغز و اعصاب با تقدیر از تصمیم خانواده این بیمار دامغانی ادامه داد: در اقدامی انسان دوستانه با تصمیم ایثـارگرانه خانواده عباسیان؛ جانبخش محمد تقی عباسیان ۳۷ ساله به یک بیمار دردمند در نوبت انتظار دریافت عضو، جان دوباره بخشید.

سرپرست مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر ، گفت: زنده‌یاد محمدتقی عباسیان از شهروندان اهل دامغان در پی خونریزی مغزی دچار مرگ مغزی می‌شود و در ادامه خانواده وی پس از آگاهی از تایید مرگ مغزی وی توسط پزشکان و با توجه به بی بازگشت بودن این شرایط، با تصمیمی نیک اندیشانه مبادرت به اهدای عضو بیمار خود کردند.

دکتر حسین زاده ادامه داد: زنده یاد محمد تقی عباسیان دچار بیماری کلیوی بود و سال‌ها پیش با سخاوت خانواده‌ای اهدا کننده، کلیه دریافت کرده بود و اینک با تصمیم سخاوتمندانه خانواده عباسیان کبد وی به یک بیمار دردمند دیگر جان دوباره‌ای بخشید.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.