سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ ساعت ×
پ
پ

به گزارش خبرنگار جامعه خبرگزاری فارس،ماه مبارک رمضان به ایستگاه آخر رسیده و ظرف یکی دو روز آینده ماه رمضان دیگری به پایان می‌رسد. پرداخت زکات فطریه عملی واجب است که باید همه افراد نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.کمیته امداد به عنوان یک نهاد حمایت کننده از نیازمندان و مددجویان جامعه هر ساله اقدام به جمع آوری زکات فطریه می‌کند.

در این خصوص سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد و دبیر شورای زکات استان تهران با اعلام روش‌های پرداخت زکات فطریه از طریق این نهاد در استان تهران، افزود: با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی،پایگاه‌های کمیته امداد استان تهران در مساجد،مصلی‌ها و مراکز برگزاری نماز عید فطر برای جمع آوری زکات فطریه نمازگزاران مستقر می شوند و مردم مؤمن و نیکوکار می‌توانند با مراجعه به این پایگاهها و همچنین دفاتر کمیته امداد سطح استان، نسبت به پرداخت زکات فطریه اقدام کنند.

پرپنچی، شماره کارت‌های کمیته امداد استان تهران را برای پرداخت زکات فطریه به شرح ذیل اعلام کرد:وی با اعلام روش‌های غیرحضوری پرداخت زکات فطریه، گفت: کد دستوری  #۵*۰۲۱ * ۸۸۷۷ * ( ستاره ۸۸۷۷  ستاره ۰۲۱ ستاره ۵ مربع )، تلفن گویای ۷۳۵۵ و درج عدد ۱۵ به صورت تفکیکی برای پرداخت فطریه عام و سادات پیش بینی شده است.

شماره کارت  ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۹۴۶۰ ( ویژه فطریه عام)

شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۷۳۷  ( ویژه فطریه سادات )

شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۶۰۰۱  ( ویژه کفاره غیرعمد)

شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۴۲۷۸  ( ویژ کفاره عمد )

مدیرکل کمیته امداد استان تهران،خاطرنشان کرد: مبالغ جمع آوری زکات فطریه با رعایت موازین شرعی در اسرع وقت به حساب خانواده‌های نیازمند واریز می‌شود.

منبع

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.