دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ ساعت ×
پ
پایسنا/هرمزگان شهردار بندرعباس عنوان کرد: از طرح‌ها و ایده‌های هنرمندان شهر برای زیباسازی و فضای شهری استقبال و حمایت می‌کنیم هنرمندان با خلاقیت خود می‌توانند چهره شهر را متحول کنند.

مهدی نوبانی صبح امروز (۲۰ دی ماه) در حاشیه بازدید از تقاطع های غیر همسطح بندرعباس، از طراحی و نقاشی بر روی تقاطع های غیر هم سطح شهر بندرعباس خبر داد.شهردار بندرعباس  خبرداد.

وی اظهار کرد: افزایش زیبایی های بصری در سطح شهر بندرعباس امری ضروری است و پرداختن به این مساله برای ایجاد ارتباط بین شهروندان و فضای شهری بسیار حایز اهمیت است و هر اندازه شهر زیباتر و دارای ظرفیت های هنری و زیبا شناسانه بیشتری باشد ارتباط شهروندان و گردشگران با شهر بیشتر میشود و در حفظ و نگهداری از فضای شهر بیشتر همکاری می کنند.

نوبانی افزود داشتن حس خوب به شهر و محل سکونت تابع فضای بصری و زیبا شناسانه ی شهری است که هر چقدر این فضا بهتر و زیبا تر ساخته شود ارتباط گرفتن با آن بهتر عالی تر اتفاق می افتد تقاطع غیر همسطح ولی عصر در راستای همین اهداف و برنامه ها رنگ آمیزی شده و پایه های این پل توسط هنرمندان شهر نقاشی سه بعدی خواهد شد که این تصاویر تنه و ریشه های درخت لور را نشان می دهد.

شهردار بندرعباس خاطرنشان کرد :هنرمندانی که در حوزه هنرهای تجسمی در شهر فعالیت می کنندو فعالین این حوزه هستند طرح ها و نمادها و المانهای بومی و سنتی وًحتی مدرن خود را برای استفاده در شهر ارائه دهند شهرداری امادگی دارد که از همه هنرمندان در جهت زیبا سازی شهر حمایت کند.

نوبانی اظهار کرد: نصب المان و مجسمه های اسب در فضای سبز پل ولی عصر در راستای زیبا سازی فضای شهری در منطقه دو شهرداری انجام شده و این اقدام در همه مناطق جزو برنامه ها و اولویت های ماست زیرا فضا سازی و افزایش زیبایی های شهر مهمترین عامل دو جذب گردشگر و توریست برای شهرها به خصوص شهر بندری بندرعباس است.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.