چهارشنبه, ۹ اسفند , ۱۴۰۲ ساعت ×
پ
پ


به گزارش خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، فائزه هاشمی پس از ایجاد حاشیه‌هایی مکرر در  سال‌های گذشته، اخیراً در یک جلسه اینترنتی در کلاب هاوس، خواستار تحریم سپاه از سوی سران غربی شد و گفت: «تنها راه بازگشت سپاه به پادگان‌ها این است که در لیست تحریم‌ها باقی بماند! چیزی که از سپاه نصیب جامعه ایران می‌شود، منفی است و باید جایی متوقف شود».

این اظهارات فائزه هاشمی با واکنش شدید کاربران خبرگزاری فارس همراه بود، به طوری که این مخاطبان با راه اندازی پویشی، خواستار محکومیت فائزه هاشمی به خاطر اظهاراتش شدند.

پویش «محاکمه فائزه هاشمی به خاطر حمایت از تحریم‌ها علیه کشور» پس از راه ایجاد در سامانه مردمی فارس، تاکنون توانسته بیش از ۱۱ هزار امضای الکترونیکی را کسب کند.

مدیر این پویش در بخش‌هایی از آن نوشته است: «چند وقتی از حاشیه پراکنی های دختر مرحوم هاشمی علیه کشور نگذشته بود که ایشان این بار در اقدامی تعجب انگیز از تحریم های ایالات متحده علیه سپاه حمایت کرده و آن را به نفع کشور دانسته. لذا نیاز رسیدگی مسئولین قضایی به این حاشیه پراکنی ها بدون نگاه به سوابق خانوادگی و سیاسی شخص بیش از پیش حس می‌شود».

به نظر باید قوه قضاییه به اظهارات ضدملی فائزه هاشمی فارغ از جایگاه سیاسی و خانوادگی آن‌ها پاسخ بدهد تا چنین خطاهایی از او دیگر تکرار نشود.

انتهای پیام/
این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنیدمنبع

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.