سه شنبه, ۴ اردیبهشت , ۱۴۰۳ ساعت ×
پ
پ

شهریار نیوز:

به گزارش خبرگزاری ایمنا، قیمت خودرو امروز _سه‌شنبه هشتم اسفند_ در بیشتر محصولات داخلی رو به افزایش است و این روند رو به رشد در بازار خودروهای مونتاژی شدیدتر دیده می‌شود.

رکورددار افزایش قیمت در محصولات داخلی هایما ۷X است که با ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته و قیمت یک میلیارد و ۸۰۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود.

در گروه سمندها نیز سورن پلاس موتور XU7P با ۵۰۰ هزار تومانی افزایش را ثبت کرد و دنا پلاس (تیپ ۱) به قیمت یک میلیون تومان گران‌تر از دیروز در بازار خرید و فروش می‌شود.

پژو پارس افزایش ۳۰۰ هزار تومانی، ساینا S دوگانه سوز افزایش ۳۰۰ هزار تومانی، کوییک R تیپ S و کوییک R تیپ S (استاندارد) نیز رشد ۴۰۰ هزار تومانی قیمت را ثبت کردند.

سایپا ۱۵۱ با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی قیمت نسبت به روز گذشته به ۳۰۲ میلیون تومان رسید.

بر این اساس در گروه محصولات ایران‌خودرو وانت آریسان با قیمت ۴۸۰ میلیون تومان، سورن پلاس (فول) با قیمت ۶۹۶ میلیون تومان، سورن پلاس موتور XU۷P با قیمت ۶۱۲ میلیون تومان، سورن پلاس دوگانه‌سوز ۷۲۵ میلیون تومان، دنا پلاس (تیپ ۱) با قیمت ۷۶۷ میلیون تومان، دنا پلاس توربو اتوماتیک ۹۴۰ میلیون تومان، پژو پارس ۶۳۵ میلیون تومان، پژو پارس سفارشی ۶۵۶ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ موتور TU۳ با قیمت ۶۳۰ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ دنده‌ای برقی ۷۳۷ میلیون تومان، پژو ۲۰۷ اتوماتیک ۸۷۷ میلیون تومان، رانا پلاس ۵۸۲ میلیون تومان، تارا دستی (ارتقا) ۷۷۱ میلیون تومان، تارا اتوماتیک ۸۹۰ میلیون تومان، هایما اس ۷ (S۷) با قیمت یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان، هایما ۷X با قیمت یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در محصولات سایپا نیز ساینا S با قیمت ۴۰۹ میلیون تومان، ساینا S دوگانه‌سوز ۴۳۵ میلیون تومان، کوییک ۳۸۸ میلیون تومان، کوییک اتوماتیک ۵۰۰ میلیون تومان، کوییک S با قیمت ۳۹۷ میلیون تومان، سایپا ۱۵۱ با قیمت ۳۰۲ میلیون تومان، وانت زامیاد (رادیال) با قیمت ۵۵۵ میلیون تومان، پیکاپ کارون ۸۲۸ میلیون تومان و چانگان CS۳۵ تیپ ۲ با قیمت یک میلیارد و ۵۱۸ میلیون تومان مبادله می‌شود.

قیمت خودروهای مونتاژی

در بازار خودروهای مونتاژی قیمت بیشتر محصولات رو به افزایش است و تنها دو سه محصول کاهش قیمت را تجربه کردند. در این بخش نیز رکورددار افزایش قیمت فونیکس FX (1.6) است که با پنج میلیون تومان رشد قیمت نسبت به روز گذشته به نرخ دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان مبادله می‌شود.

خودروهای X33 کراس (دستی) با سه و نیم میلیون تومان رشد، X33 کراس (اتوماتیک) با دو میلیون، رسپکت با دو میلیون و ۵۰۰ هزار و X55 پرو با دو میلیون و ۴۰۰ هزار تومان افزایش قیمت در جایگاه بعدی قرار دارند.

بر این اساس X۲۲ پرو دستی با قیمت ۸۹۱ میلیون تومان، X۲۲ پرو اتوماتیک با قیمت یک میلیارد و ۳۵ میلیون تومان، X33 کراس (دستی) با قیمت یک میلیارد و ۵۰ تومان، آریزو ۵ با قیمت یک میلیارد و ۲۱۵ میلیون تومان، آریزو ۵ اسپورت یک میلیارد و ۳۳۰ میلیون تومان، تیگو ۷ پرو یک میلیارد و ۸۷۵ میلیون تومان، تیگو ۸ پرو دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، فونیکس FX (۱.۶) با قیمت دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان، جک J۴ با قیمت ۸۲۷ میلیون تومان، جک S۳ با قیمت یک میلیارد و ۱۶۶ میلیون تومان، کی‌ام‌سی T۸ با قیمت یک میلیارد و ۵۴۸ میلیون تومان، کی‌ام‌سی J۷ با قیمت یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان، رسپکت یک میلیارد و ۳۵۵ میلیون تومان، فیدلیتینفره) یک میلیارد و ۸۲۵ میلیون تومان، دیگنیتی پرایم یک میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان و دیگنیتی پرستیژ با قیمت دو میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

قیمت خودرو امروز ۸ اسفند + جدول

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.