دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ ساعت ×
پ
پایسنا/خوزستان رئیس شورای شهر اهواز با بیان اینکه در بارندگی شب گذشته موارد آبگرفتگی که تردد مردم را دچار مشکل جدی کند رخ نداد، از اجرای پروژه‌های جدید دفع آب‌های سطحی در اهواز خبر داد.

سیاوش محمودی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت آبگرفتگی شهر در پی بارندگی شب گذشته اظهار کرد: در پی این بارندگی مشکل خاصی از نظر آبگرفتگی وجود ندارد و تنها در برخی از خیابان‌های کیانشهر، خیابان خرداد و خیابان کیان حد فاصل بنی هاشم تا کسایی، آبگرفتگی وجود دارد که در حال رفع است.

وی افزود: در هیچ نقطه‌ای از اهواز مشکل خاص و بحرانی نداشتیم اما در پی بارندگی اخیر در برخی نقاط از جمله بلوار نخلستان، ریزش خطوط فاضلاب اتفاق افتاده که با استفاده از پمپ‌های SP آب جمع‌آوری شده است.

رئیس شورای شهر اهواز گفت: در بارندگی شب گذشته موارد آبگرفتگی که تردد مردم را دچار مشکل جدی کند رخ نداد. در بارندگی اخیر در خیابان‌های ادهم و فراهانی آبگرفتگی رخ داد اما این بار از پمپ‌های SP استفاده شده و مشکلی نداشته‌ایم.

وی عنوان کرد: در پی بازدیدهای مشترک آبفا و شهرداری نقاط مشکل‌دار شناسایی شده‌اند و مقرر شده پروژه‌های مشترک در این نقاط اجرا شوند تا حتی شاهد آبگرفتگی کاسه‌ای هم نباشیم.

انتهای پیام

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.